Slide CZEŚĆ, TU ALICJA I JACEK The Stoytellers Najpierw zakochaliśmy się w sobie, później zakochaliśmy się w filmie, następnie spróbowaliśmy fotografii i już nigdy nie obejrzeliśmy się za siebie.

Co możemy powiedzieć o sobie?
Na co dzień- tworzymy muzykę i oglądamy seriale, najchętniej takie, których odcinki trwają 20 minut, bo na dłuższe ciężko nam znaleźć czas. Nie oglądamy seriali, które mają mało sezonów, bo Jacek nie lubi, że tak szybko się kończą. W wolnym czasie- najchętniej spacerujemy, a jak zbyt długo nie wychodzimy to później nadrabiamy kilkugodzinnymi spacerami, które kończą się ogromnymi zakwasami 😃 W przyszłości widzimy siebie z wielkim czworonożnym szczęściem- bernardynem, którego nazwiemy Benio- tak wiemy, bardzo oryginalnie, ale już się tak po prostu przyjęło 🙂

Nie jesteśmy z tych, którzy podążają za utartymi schematami- wręcz przeciwnie, wychodzimy poza nie. Stawiamy przed sobą dużo wyzywań, nie lubimy myśleć, że coś jest niemożliwe. Zamiast „czy” wolimy myśleć „kiedy”. Nie tracimy czasu, nie robimy nic wbrew sobie, żyjemy pełnią życia i jesteśmy szczęśliwi.

Ludzie, których poznajemy na swojej drodze są naszą inspiracją i to dzięki nim to co robimy jest wyjątkowe. Pracując razem, wprowadzamy różnorodność ujęć, ale w całości spójną- bo nikt nie rozumie nas lepiej niż my sami. Jesteśmy filmowcami, fotografami, opowiadamy historie- od momentu, gdy zostajecie parą, do dnia, w którym ślubujecie sobie miłość, po dzień, w którym stajecie się rodziną.
The Storytellers
The Storytellers

Pytania & Odpowiedzi

Wierzymy, że najlepsze ujęcia to te naturalne, pełne ekspresji i interakcji. Możemy się cieszyć razem z Wami, ale nie będziemy Was prosić o uśmiech. Zrobimy wszystko by zmniejszyć między nami dystans do minimum. Łapiemy momenty, w których jesteście rzeczywiście sobą. Mamy oko do szczegółów i chwytania prawdziwych emocji.

Nie czujemy się komfortowo przed obiektywem. Czy to nie będzie przeszkadzać?

Tak, bycie filmowcami uczyniło nas lepszymi fotografami, i na odwrót. Odnajdując się zarówno w fotografii jak i filmie, dajemy Wam możliwość stworzenia niepowtarzalnej, tylko Waszej historii z obydwu światów.

Czy wykonujecie zarówno zdjęcia jak i filmy ślubne?

Mieszkamy w Szczecinie, ale rzadko zdarza nam się pracować w naszym rodzinnym mieście. Na większość ślubów jeździmy po całej Polsce. Także zabierzcie nas ze sobą, gdzie tylko chcecie - kochamy podróże i wybierzemy się z Wami nawet na drugi koniec świata.

Skąd jesteście?
Close

@ My_wedding_day

Follow Us

Solene@qodeinteractive.com